Jas-39C, 9243, New test Central Europe camouflage for CAF.

ID:
34841
Zobrazené
7777 x
Počet bodov
165 
Hodnotenie
Komentárov
34 
Meno
Typ
--- 
Dátum pridania
12.12.2010 - 17:14:13
Poznámka
Pardubice 19.10.2010 
Link

Komentáre k fotografii

Thunderbolt120
23.12.2010 14:49:47
matesko
18.12.2010 11:33:34
roso
14.12.2010 21:12:10
pilot1978
14.12.2010 19:01:28
detonator
14.12.2010 18:20:24
veľmi pekná práca vo PS...  
Jirka S.
14.12.2010 10:56:23
malej doplnek, masina je na stejnem miste jako na me fotce na Airliners, jen je foceno z jineho uhlu a jinym fotografem. :-)
Proste dalsi z praci Hectora von Patlala  
matej
14.12.2010 8:02:32
No to je fakt pekná kamufláž podobnú mala aj MIG 21 5512 V MALI  
Bery
13.12.2010 22:29:41
tonde: Návrat do éry maskovaných Viggenů?! :D  
tonde
13.12.2010 22:12:13
ta kua je to fake nebo ne? :)))) ja jsem z toho nevim :) na fotokram je to excelentni vykon, typicke znaky retuse jsem nenasel ...  
Bery
13.12.2010 21:52:33
tonde: To souhlasí, stejné místo, jiný záběr, jiný autor... :)  
tonde
13.12.2010 19:00:31
ale když se pozorně podíváte na ten link níž, tak zjistíte,že to je jiný záběr :) Čas a místo sedí, ale mašinka stojí o pár cm jinde a v jiném úhlu :) Takže já nevím.... :)  
Aleš H.
13.12.2010 17:13:03
Fireman54
13.12.2010 17:05:11
AndyCigi
13.12.2010 13:42:50
HIND
13.12.2010 10:52:15
Tryskáček
13.12.2010 9:42:32
Je to skvělá grafická práce! Na první pohled nejde rozeznat, zda-li je to skutečné a to zasluhuje veliké uznání;-) Parádní nápad něco takového udělat. Jak by to vypadalo ve skutečnosti už je věc jiná..  
lotarev
13.12.2010 9:23:09
jasne ze to je fake kuknite na link nizsie  
ARAYA
13.12.2010 9:16:17
nech je to uz ako chce, v kazdom pripade to vyznie ako velmi kvalitna robota... :O]  
p.i.l.o.t
13.12.2010 8:31:14
jasně, že je to jen PS, my si nemužeme naše géčka zmalovat jak chceme. maximálně nálepky na to mužeme dát a chtěl bych vidět někoho, kdo by to takhle polepil :D a ještě tak hnusně :D  
Steju
12.12.2010 22:59:31
škoda, bolo by to celkom pekné, ale výborná práca s úpravou, mne by sa teda nechcelo :)  
Cajo
12.12.2010 22:21:46
Pekný záber! Avšak iba v originále...  
Cajo
12.12.2010 22:20:37
Pekný záber! Avšak iba v originále...  
2.Sqn_CSAT-Flanči
12.12.2010 21:43:18
podľa mňa je to fake  
l.regi
12.12.2010 21:41:31
Je to hezčí,než ti šediváci :-)  
Gonzo
12.12.2010 21:37:31
kubo1000D
12.12.2010 21:36:49
no kdesi nasi kolegovia sa vyjadrovala o patelkovych 24kach nasich tak ked ony su apstelkove toto je co potom?:D nieje to FAKE nahodou ?  
Hoplitik
12.12.2010 21:05:14
SuperHind
12.12.2010 20:41:47
aj tak ide len o srandu , niekto sa hral s photoshopom  
HOK
12.12.2010 20:12:03
HIND24
12.12.2010 19:32:09
Hmmmmmmmmmmmm slusna prace ,,, pekneeee 5*  
staf
12.12.2010 19:29:22
ani mne. original je podla mna idealny  
kubo1000D
12.12.2010 19:27:30
no mne sa to nepaci ani trocha :-/  
kubo1000D
12.12.2010 19:27:11
no mne sa to nepaci ani trocha :-/  
Fezoy114
12.12.2010 18:59:52
á takže takto to je :) mne sa nezdali tie farebné kokardy... ale aj tak sa mi to páči,krajšie než origoš :D  
bolter
12.12.2010 18:53:42
:-)  
kallos
12.12.2010 18:31:33
super to je :)  
JanHimmelreich
12.12.2010 18:24:17
staf
12.12.2010 18:17:54
to si niekto robi srandu?!? prave mam rovnaky sok ako som mal ked som prvy raz videl digitalnu 29inu. povedzte mi ze to je len PS :O  
Fezoy114
12.12.2010 18:07:51
je to minimálne 1000krát krajšie než ich pôvodná šedá kamufláž :)  
TiBBy
12.12.2010 18:01:10
Účinnosť tej kamufláže neviem posúdiť ale z hľadiska estetiky to má u mňa 0 bodov, uvidíme aké letovky z toho urobí MK, no mohli skúsiť radšej digital si myslím...  
adam
12.12.2010 17:57:46
To je perfektné 1000 bodov  
JanHimmelreich
12.12.2010 17:37:40
5+ ;-) I search pics from the other side for modell!! ;-)))))  
pritlouk
12.12.2010 17:21:07
hezká práce  
airvay
12.12.2010 17:15:49
Bery
12.12.2010 17:14:52
:)  
jantar
12.12.2010 17:14:31
ver. 13.93 © 2001-2024 www.lietadla.com