Komentáre k fotografii
Thunderbolt120
23.12.2010 14:49:47
5
matesko
18.12.2010 11:33:34
5
roso
14.12.2010 21:12:10
5
pilot1978
14.12.2010 19:01:28
5
detonator
14.12.2010 18:20:24
5
veľmi pekná práca vo PS...
Jirka S.
14.12.2010 10:56:23
5
malej doplnek, masina je na stejnem miste jako na me fotce na Airliners, jen je foceno z jineho uhlu a jinym fotografem. :-)
Proste dalsi z praci Hectora von Patlala
matej
14.12.2010 8:02:32
5
No to je fakt pekná kamufláž podobnú mala aj MIG 21 5512 V MALI
Bery
13.12.2010 22:29:41
0
tonde: Návrat do éry maskovaných Viggenů?! :D
tonde
13.12.2010 22:12:13
0
ta kua je to fake nebo ne? :)))) ja jsem z toho nevim :) na fotokram je to excelentni vykon, typicke znaky retuse jsem nenasel ...
Bery
13.12.2010 21:52:33
0
tonde: To souhlasí, stejné místo, jiný záběr, jiný autor... :)
tonde
13.12.2010 19:00:31
5
ale když se pozorně podíváte na ten link níž, tak zjistíte,že to je jiný záběr :) Čas a místo sedí, ale mašinka stojí o pár cm jinde a v jiném úhlu :) Takže já nevím.... :)
Aleš H.
13.12.2010 17:13:03
5
Fireman54
13.12.2010 17:05:11
5
AndyCigi
13.12.2010 13:42:50
5
HIND
13.12.2010 10:52:15
5
Tryskáček
13.12.2010 9:42:32
5
Je to skvělá grafická práce! Na první pohled nejde rozeznat, zda-li je to skutečné a to zasluhuje veliké uznání;-) Parádní nápad něco takového udělat. Jak by to vypadalo ve skutečnosti už je věc jiná..
lotarev
13.12.2010 9:23:09
5
jasne ze to je fake kuknite na link nizsie
ARAYA
13.12.2010 9:16:17
5
nech je to uz ako chce, v kazdom pripade to vyznie ako velmi kvalitna robota... :O]
p.i.l.o.t
13.12.2010 8:31:14
5
jasně, že je to jen PS, my si nemužeme naše géčka zmalovat jak chceme. maximálně nálepky na to mužeme dát a chtěl bych vidět někoho, kdo by to takhle polepil :D a ještě tak hnusně :D
Steju
12.12.2010 22:59:31
5
škoda, bolo by to celkom pekné, ale výborná práca s úpravou, mne by sa teda nechcelo :)
Cajo
12.12.2010 22:21:46
5
Pekný záber! Avšak iba v originále...
Cajo
12.12.2010 22:20:37
5
Pekný záber! Avšak iba v originále...
2.Sqn_CSAT-Flanči
12.12.2010 21:43:18
0
podľa mňa je to fake
l.regi
12.12.2010 21:41:31
5
Je to hezčí,než ti šediváci :-)
Gonzo
12.12.2010 21:37:31
5
kubo1000D
12.12.2010 21:36:49
0
no kdesi nasi kolegovia sa vyjadrovala o patelkovych 24kach nasich tak ked ony su apstelkove toto je co potom?:D nieje to FAKE nahodou ?
Hoplitik
12.12.2010 21:05:14
5
SuperHind
12.12.2010 20:41:47
0
aj tak ide len o srandu , niekto sa hral s photoshopom
HOK
12.12.2010 20:12:03
5
HIND24
12.12.2010 19:32:09
5
Hmmmmmmmmmmmm slusna prace ,,, pekneeee 5*
staf
12.12.2010 19:29:22
0
ani mne. original je podla mna idealny
kubo1000D
12.12.2010 19:27:30
0
no mne sa to nepaci ani trocha :-/
kubo1000D
12.12.2010 19:27:11
0
no mne sa to nepaci ani trocha :-/
Fezoy114
12.12.2010 18:59:52
0
á takže takto to je :) mne sa nezdali tie farebné kokardy... ale aj tak sa mi to páči,krajšie než origoš :D
bolter
12.12.2010 18:53:42
5
:-)
kallos
12.12.2010 18:31:33
5
super to je :)
JanHimmelreich
12.12.2010 18:24:17
0
staf
12.12.2010 18:17:54
5
to si niekto robi srandu?!? prave mam rovnaky sok ako som mal ked som prvy raz videl digitalnu 29inu. povedzte mi ze to je len PS :O
Fezoy114
12.12.2010 18:07:51
5
je to minimálne 1000krát krajšie než ich pôvodná šedá kamufláž :)
TiBBy
12.12.2010 18:01:10
5
Účinnosť tej kamufláže neviem posúdiť ale z hľadiska estetiky to má u mňa 0 bodov, uvidíme aké letovky z toho urobí MK, no mohli skúsiť radšej digital si myslím...
adam
12.12.2010 17:57:46
5
To je perfektné 1000 bodov
JanHimmelreich
12.12.2010 17:37:40
0
5+ ;-) I search pics from the other side for modell!! ;-)))))
pritlouk
12.12.2010 17:21:07
5
hezká práce
airvay
12.12.2010 17:15:49
5
Bery
12.12.2010 17:14:52
5
:)
jantar
12.12.2010 17:14:31
0